+420 606 129 305 info@prevencedetem.cz

Vážení spolkoví přátelé,

dovolte mi, abych Vám co nejsrdečněji poděkovala za neocenitelnou pomoc, kterou jste nám poskytli v souvislosti s pořádáním akce „Spolkový jarmark 2016″.

Vaše účast umožnila organizátorům zajistit kvalitní program a přispěla významnou měrou k tomu, že celá  akce proběhla velmi úspěšně.

Ještě jednou Vám děkuji a těším se na další spolupráci.
Se srdečným pozdravem

Mgr. Eva Špačková
radní pro oblast školství, občanskou společnost a spolky

Vážený pane Štolci,

dovolte mi, abych Vám i Vašim kolegům co nejsrdečněji poděkovala za neocenitelnou pomoc, kterou jste nám poskytli v souvislosti s pořádáním akce „Den dětí na Žofíně“ dne 1. 6. 2016.

Vaše podpora umožnila organizátorům zajistit kvalitní program i doprovodné aktivity a přispěla významnou měrou k tomu, že celá dnešní akce, která měla rekordní návštěvnost, proběhla velmi úspěšně. Děti odcházely nadšené a plné dojmů.

Ještě jednou děkuji Vám i Vašim kolegům a těším se na další spolupráci.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Eva Špačková
radní pro oblast školství, občanskou společnost a spolky

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za preventivní akci – Bezpečnostní průprava dětí. Kterou jste organizovali v naší Mateřské škole – Praha 5 – Kurandové 669.

Dětem se seznámení s bezpečnostními složkami velice líbilo. Program byl realizován, tak, aby byl blízký předškolním dětem. A měl velice kladnou zpětnou vazbu u dětí.

Za MŠ Praha 5 – Barrandov, Kurandové 669

Gabriela Forétková

Dobrý den,

během dopoledne jsem měla možnost účastnit se se skupinkou našich předškoláčků programu bezpečnostní průprava předškoláků. Celý preventivní program byl rozdělen do tří bloků a to se záchranáři, policií a hasiči. S dětmi jsme se zhruba po 25 minutách přesouvaly na tři stanoviště, na kterých si děti hravou formou za pomoci rodiny Lumpíkových prakticky seznámily s ukázkovými situacemi, které je mohou ohrozit. Nejen mě, ale hlavně děti nadchla celá řada názorných předmětů, ukázek, modelových situací, které si mohly na vlastní kůži vyzkoušet, prožít. Celý program probíhal interaktivní formou, děti byly pozorné, naprosto spolupracovaly a i přes délku programu jsem téměř nezaznamenala, že by se nudily. Naopak, děti byly zvídavé, akční, čímž vznikla velice příznivá atmosféra pro výchovně vzdělávací činnost.

Zkušeným školitelům bych touto cestou ráda poděkovala nejen za odbornost, ale i za profesionální přístup k dětem, respektování jejich individuálních potřeb. S dětmi samozřejmě děkujeme i za tematické omalovánky a vystřihovánky, které od vás dostaly na závěr. I to hodnotím velice pozitivně, protože se děti k dnešnímu tématu jistě vrátí a budou jej probírat nejen mezi sebou, s učitelkou, ale i s rodiči.

 

Bc. Věra Klímová, ředitelka

Mateřská škola, Praha 8 – Kobylisy, Bojasova 1

 

Dobrý den,

dne 24.11.2015 proběhl v naší mateřské škole program “Bezpečnostní průprava dětí předškolního věku. Programu se zúčastnilo 45 děti ze dvou nejstarších tříd. Organizace a průběh programu byl pro děti moc zajímavý a motivující. Díky zážitkům dětí, které doma rodičům vyprávěly i rodiče velice kladně hodnotili význam tohoto programu. Velice děkujeme všem a děti se již s radostí pustily do malování obrázků do soutěže.

S pozdravem Lenka Kymrová, zást.řed. MŠ DUHA, Svatoňovická 587, Praha 9

Dobrý den,

Ráda bych Vám poděkovala za krásný projekt, kterého jsme se mohli zúčastnit. Děti si odnesly ne jenom dárečky, ale také spoustu důležitých informací, které jim jednou mohou zachránit zdraví a třeba i život.

Váš projekt hodnotíme jako velmi přínosný a rádi Vás opět v naší MŠ uvidíme. Ještě jednou za celý tým MŠ speciální Na Lysinách děkuji za Váš profesionální přístup a za krásný projekt, který má určitě smysl!

Přeji krásné a klidné prožití vánočních svátků a v novém roce jen to nejlepší!

S přátelským pozdravem

Zuzana Vlasáková ( MŠ speciální, Na Lysinách 6, Praha 4 – Hodkovičky )

Dobrý den,

dne 9. února 2016 se v naší Mateřské škole Praha – Kolovraty uskutečnil program „Bezpečnostní průprava dětí předškolního věku“, který se setkal s mimořádným ohlasem jak ze strany dětí, tak pedagogů. Děti si odnesly ze školky opravdový zážitek, o kterém vyprávěly rodičům a sourozencům. Pedagogové oceňovali přístup lektorů k předškolním dětem a praktické ukázky. Pokud má být finančně podporován nějaký projekt pro předškolní děti, tak zcela rozhodně tento.
Těšíme se znovu na viděnou.
Za Mateřskou školu Praha – Kolovraty
Ing. Mgr. Michaela Konečná
ředitelka

Dobrý den,

program byl pro naše děti přínosem i paní učitelky byly spokojené. Určitě program objednáme i v příštím roce.

Děkujeme, s pozdravem Bendová MŠ Roháčkovky Praha 3

Vážená paní Ropková, vážený pane Štolci,

chtěli bychom vám oběma poděkovat za program ,, PREVENCE DĚTEM“, který se uskutečnil v pondělí ( 22.2.) dopoledne. Jelikož jsme zde záchranáře, hasiče a policisty měli již vloni, děti byly řádně natěšené a nemohly se všech zmíněných složek dočkat. Akce byla opět vzorně a pečlivě připravena i s ohledem na věk dětí. Naši nejmladší ,, školáčci“ se seznámili s různými zdravotnickými pomůckami, které s sebou vozí záchranáři v sanitce a mnohé si mohli i vyzkoušet. Díky vynikající motivaci byly děti pozorné a celý program sledovaly doslova s ,,otevřenou pusou“. Starší děti se kromě prezentace záchranářů, která sklidila tradičně největší ohlas, dozvěděly i spoustu informací o práci hasičů a policistů.

Myslíme si, že akce tohoto druhu jsou ve školkách potřeba, protože nejenže pomáhají formovat osobnost dítěte, ale usnadňují překonávat ostych při komunikaci s bezpečnostními složkami.

S pozdravem a s přáním hezkého dne,

Barbora Plassová, zást.řed.  MŠ ŘÁSNOVKA 5