+420 606 129 305 info@prevencedetem.cz
OBJEDNÁVKA KURZU:
BEZPEČNOSTNÍ PRŮPRAVA DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO/ŠKOLNÍHO VĚKU
V případě dalších dotazů jsme vám k dispozici na rezervace@prevencedetem.cz.

Kurz je určený pro skupinu minimálně 30 předškoláků. V případě, že je Vaše skupina dětí menší – kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.

Kurzy pro šk. rok 2021/22 probíhají od září 2021. Pole kalendáře, které není aktivní znamená, že daný termín je již obsazen.

Školení v rámci situace COVID -19 probíhají samozřejmě za zvýšených hygienických podmínek a to s rouškami, respirátory, ochranným štítem, brýlemi a v rukavicích.

V případě uzavření daného školského zařízení pro účely hromadných akcí na půdě školy/školky, se kurz „Bezpečnostní průprava dětí předškolního věku nebo školení první pomoci“ budou konat distanční formou pomocí videokonferenční funkce nástroje Google Meet. Kurz bude probíhat v nezměněné interaktivní formě. Přenos bude zajištěn z našich školících prostor U milosrdných 804/14, Praha 1, který je pro to technicky vybaven. Dětem budou v tomto případě zavezeny i interaktivní materiály k dané přednášce.

 

Používáme rezervační systém Reservanto
Výběr termínu
Je to jednoduché. V kalendáři si prosím vyberte volný termín kurzu/školení, který vám vyhovuje a rezervujte si jej jediným zakliknutím na daný den v kalendáři.
Kontaktní údaje
Nezapomeňte prosím uvést do formuláře své kontaktní údaje, abychom vám školení/kurz mohli následně potvrdit.
Potvrzení objednávky
Po potvrzení školení / kurzu ve vámi zvoleném termínu vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi o průběhu akce.